StoryEditor
Producenci
26.01.2023 00:00

Super-Pharm zmienia nazwę programu lojalnościowego na Klub Super-Pharm

Nowa nazwa programu lojalnościowego - Klub Super-Pharm - ma podkreślić większą spójność programu lojalnościowego z nazwą sieci Super-Pharm / fot. materiały prasowe
Super-Pharm informuje, że od 26 stycznia Klub LifeStyle zmienia nazwę na Klub Super-Pharm. Chodzi o to, by podkreślić większą spójność programu lojalnościowego z głównym brandingiem marki.

Program lojalnościowy Super-Pharm, po kilkunastu latach funkcjonowania pod nazwą Klub LifeStyle, zmienia nazwę.

– Zmieniając nazwę naszego programu na Klub Super-Pharm, chcemy jeszcze silniej budować świadomość oraz wizerunek marki. Zdecydowaliśmy się na ten krok, by umożliwić naszym obecnym, a także przyszłym klientom, bezpośrednie skojarzenie programu lojalnościowego z naszą siecią. Zarówno na poziomie językowym, jak i wizualnym – komentuje Justyna Chodorowska, manager ds. programu lojalnościowego w Super-Pharm.

Przynależność do Klubu Super-Pharm daje klientom sieci możliwość zbieranie punktów, które potem można wymienić na darmowe produkty z katalogu nagród lub przekazać na wsparcie wybranej organizacji charytatywnej. Obecnie Super-Pharm wspiera Fundację Rak’n’Roll, Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową oraz Fundację Ewy Błaszczyk „Akogo?”. Kilka razy w roku klubowicze korzystają z „Dni LifeSyle”, podczas których promocje na całe marki sięgają 50 proc. 

Każda złotówka wydana w drogeriach stacjonarnych, online na superpharm.pl lub w aplikacji mobilnej to 1 punkt w Klubie, a po wydaniu minimum 750 zł w ciągu roku to 2 punkty. Punkty zbierane są na karcie klubowicza, która dostępna jest również w wersji digitalowej w aplikacji i na stronie internetowej sieci. W aplikacji zakupowej klubowicze mają dostęp do wirtualnej karty, licznika zdobytych punktów, personalizowanych kuponów z rabatami oraz  informacji o aktualnych promocjach.
 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.11.2024 15:01
Coty zwiększa pulę wykupu obligacji
Coty zwiększyło maksymalny limit wykupu o 50 milionów dolarów w stosunku do wcześniej zapowiedzianej kwoty 250 milionów dolarów.Shutterstock

Coty ogłosiło wstępne wyniki swojej oferty wykupu obligacji, zwiększając maksymalną kwotę do 300 milionów dolarów. Firma przeprowadza wykup obligacji Senior Secured Notes oprocentowanych na 5000 proc. z terminem wykupu w 2026 roku, a zgłoszone kwoty już przekroczyły ustalony limit.

Coty ogłosiło wstępne wyniki oferty wykupu obligacji na łączną kwotę 300 milionów dolarów. Firma zwiększyła maksymalny limit wykupu o 50 milionów dolarów w stosunku do wcześniej zapowiedzianej kwoty 250 milionów dolarów. Oferta obejmuje obligacje Senior Secured Notes oprocentowane na poziomie 5000 proc., z terminem wykupu w 2026 roku. Inwestorzy, którzy chcą szczegółowych informacji, są odsyłani do dokumentu Offer to Purchase z dnia 6 listopada 2024 roku, który reguluje warunki transakcji.

Do 20 listopada 2024 roku, do godziny 17:00 czasu nowojorskiego, posiadacze obligacji zgłosili do wykupu kwotę przekraczającą ustalony limit 300 milionów dolarów. Oznacza to, że Coty będzie przyjmować zgłoszenia na zasadzie proporcjonalnej alokacji, zgodnie z zasadami określonymi w dokumentacji. Prawa do wycofania zgłoszeń wygasły w dniu określonym jako Early Tender Date. Firma zapowiedziała, że ostateczny termin składania zgłoszeń pozostaje bez zmian – upływa on 6 grudnia 2024 roku.

Coty postanowiło nie korzystać z możliwości wcześniejszej realizacji płatności, co oznacza, że płatności za zaakceptowane obligacje zostaną dokonane po dacie zakończenia oferty, obecnie planowanej na 10 grudnia 2024 roku. Firma sfinansuje wykup obligacji z dostępnych środków pieniężnych oraz innych źródeł płynności. Wszystkie zaakceptowane zgłoszenia otrzymają także należne odsetki naliczone do dnia realizacji transakcji, co dodatkowo podkreśla dbałość Coty o przejrzystość i zgodność z zobowiązaniami wobec inwestorów.

Czytaj także: Coty obniża prognozy zysków rocznych z powodu spadku popytu na kosmetyki

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.11.2024 10:31
Kolejny sklep pod szyldem Stara Mydlarnia otwarty
Stara Mydlarnia w Sadyba Best Mall w Warszawiefot. wiadomoscikosmetyczne.pl

Stara Mydlarnia ma nowy firmowy sklep w Białych Błotach. Marka produkująca naturalne kosmetyki sprzedaje je obecnie w blisko 30 stacjonarnych placówkach. Rozwija się głównie poprzez franczyzę.

Stara Mydlarnia jest polską rodzinną firmą produkującą naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz produkty do aromaterapii. Dysponuje własną produkcją (ponad 3 tys. mkw. na hale produkcyjne) i własnym laboratorium. Firma powstała w 2001 r., jej założycielką jest Sylwia Brzuska. Pierwszy sklep otworzyła na bydgoskiej starówce.

image
Syliwa Brzuska, założycielka firmy Stara Mydlarnia

Obecnie pod szyldem Stara Mydlarnia działa 26 sklepów. Najnowszy został właśnie otwarty w miejscowości Białe Błota, przy ul. Szubińskiej 35. Firma rozwija się głównie poprzez franczyzę oferując w tym systemie swój koncept biznesowy prywatnym przedsiębiorcom

Kosmetyki Stara Mydlarnia są także dostępne w sieciach perfumeryjnych i drogeriach oraz w e-commerce. Firma rozwija eksport i sprzedaje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na terenie Europy i świata, m.in. Australii, Belgii, Czech, Islandii, Japonii, Kuwejtu, Litwy, Łotwy, Norwegii, Rumunii, USA, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Włoch.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
22. listopad 2024 03:14