Marka Natura Siberica przygotowała 3 podwójne zaproszenia na weekend w luksusowym SPA - Głęboczek Vine Resort & SPA, który otrzymał wyróżnienie Travellers’ Choice 2018 od Tripadvisor i znajduje się w gronie najlepszych hoteli w Polsce. Kolejnych 1000 osób otrzyma w nagrodę naturalny, certyfikowany, oczyszczający fluid do twarzy Natura Siberica.
Zadanie konkursowe opiera się na prostym schemacie: do 30 czerwca 2018 roku należy opublikować na Instagramie zdjęcie ze swoim ulubionym kosmetykiem Natura Siberica i oznaczyć je hashtagiem #oddajesienaturze.
Konkurs jest kolejnym etapem akcji #OddajeSieNaturze. Jest to wielokanałowa kampania marki Natura Siberica, która ma na celu promowanie świadomych wyborów kobiet w kwestii dbania o siebie i swoje ciało. Kampanię rozpoczęła akcja teaserowa, podczas której Paulina Krupińska, Kamila Szczawińska i Karolina Malinowska pojawiły się na swoich profilach instagramowych z kartką opatrzoną tajemniczym hashtagiem #OddajeSieNaturze. Równolegle podobne posty opublikowała grupa wybranych blogerek. Po kilku dniach nastąpiło odsłonięcie kart. W ramach akcji powstał dedykowany landing page oraz profile w mediach społecznościowych. Równolegle prowadzone są działania media relations oraz reklamowe. Kampania potrwa do końca czerwca.
Promocję konkursu marka Natura Siberica opiera głównie na własnych kanałach komunikacji – Instagramie i Facebooku, na współpracy z gwiazdami i influencerkami. Silnym wsparciem będą kampanie GDN w sieci reklamowej Google, Programmatic oraz GSP. Akcja skierowana jest do kobiet w wieku 18-54 lat.
Natura Siberica to marka kosmetyków organicznych produkowanych w Unii Europejskiej z naturalnych składników roślinnych pochodzących z Syberii. Formuła produktów oparta jest na starannie wyselekcjonowanych i przygotowanych ekstraktach organicznych i rezygnacji z substancji syntetycznych – silikonów, parabenów, barwników chemicznych, produktów przerobu ropy naftowej, BHT – BHA oraz mineralnych olejów. Rośliny syberyjskie wykorzystywane do produkcji kosmetyków Natura Siberica hodowane są na certyfikowanych farmach (UE 834/07). Posiadają również certyfikaty głównych europejskich stowarzyszeń ekologicznych: ICEA (Włochy), Ecocert (Francja), BDIH (Niemcy) i Soil Association (Anglia).