Jak podkreśla przedstawicielka drogerii, kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie. Dobro ma tę niezwykłą moc, że powraca ze zdwojoną siłą. Teraz, gdy odliczamy dni do najpiękniejszego okresu w roku – świąt, które dają radość i nadzieję, nie zapomnijmy, że obok nas jest wiele osób, które potrzebują naszej pomocy.
- Czynienie dobra jest jedną z najważniejszych wartości w naszym przedsiębiorstwie – zaznacza Marzena Dybicz, Head of Marketing Communication drogerii horex.pl - Dobre Pudełko jest akcją, która idealnie wpisała się w nasze założenia: odpowiada naszej pasji, trosce o własne ciało oraz zdrowie, a jednocześnie – paradoksalnie – udowadnia, że dbając i troszcząc się o siebie, możemy pomóc innym.
W jaki sposób? Kupując zestaw ośmiu produktów do pielęgnacji ciała, nie tylko czerpiemy z dobroczynnych i właściwości kosmetyków znajdujących się w środku, ale, co najważniejsze – pomagamy. 20 zł ze sprzedaży każdego Dobrego Pudełka zasili konto fundacji Centrum Praw Kobiet, umożliwiając jej pracownikom inicjowanie kolejnych działań na rzecz kobiet.
- Dobre Pudełko jest nazwą akcji, która określa jej ideę, ale też niezwykle trafnie opisuje to, co znajduje się w środku. Zawartość spełni oczekiwania najbardziej wymagających kobiet, gdyż dobra zawartość równa się dobrym składom, czyli naturalnym produktom – wyjaśnia Marzena Dybicz, która zaznacza, że kolejną zaletą jest atrakcyjna cena zestawu kosmetycznego. Szukając idealnego pomysłu na prezent, możemy jednocześnie pomagać, co z pewnością będzie wartością dodaną do świątecznego upominku.
- Warto dodać, że realizowanie tak wyjątkowej akcji jest możliwie również dzięki naszym partnerom – właścicielom polskich marek kosmetycznych: Nacomi, Face Boom, Bielenda Professional, BodyBoom, Orientana, Glov i Mohani – dodaje.
Część dochodu ze sprzedaży Dobrych Pudełek zasili konto fundacji Centrum Praw Kobiet, czyli najdłużej działającej organizacji w Polsce, która udziela specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. O potrzebie istnienia oraz funkcjonowania fundacji świadczą chociażby liczby: tylko w 2019 roku pracownicy fundacji pomogli blisko 3900 kobietom, udzielając aż 9789 konsultacji, zarówno psychologicznych, jak i prawnych. Misją fundacji jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet: w życiu prywatnym, zawodowym oraz publicznym.
- Cieszymy się, że działalność naszej fundacji jest doceniana przez środowisko zewnętrzne, dlatego każda forma pomocy, która pozwala nam realizować cele statutowe, jest dla nas niezwykle ważna – mówi Monika Młynarczyk, menedżerka ds. marketingu i fundraisingu z Centrum Praw Kobiet. - Dzięki wsparciu finansowemu możemy podejmować kolejne inicjatywy przeciwdziałające wszelkim formom przemocy i realizować przedsięwzięcia, które realnie poprawiają sytuację kobiet w Polsce - dodaje.