StoryEditor
Producenci
15.02.2022 00:00

Sally Hansen udostępni wirtualne przymiarki lakierów

Marka Sally Hansen udostępni swoim klientom wirtualne narzędzie do „przymierzania” lakierów do paznokci. Umożliwi ono sprawdzenie setek opcji kolorystycznych w środowisku rozszerzonej rzeczywistości, dostępnych na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Marka Sally Hansen, we współpracy z firmą Perfect Corp., wiodącym dostawcą cyfrowych rozwiązań z zakresu urody i mody, zintegrowała setki odcieni lakieru do paznokci z rozszerzoną rzeczywistością. Dzięki temu konsumenci zobaczą wybrany kolor paznokci na ruchomym obrazie własnej dłoni. Przed zakupem będą więc mogli eksperymentować z różnymi odmianami odcieni oferowanymi przez markę.

– Lakier do paznokci to bardzo impulsywna kategoria — konsumenci uwielbiają eksperymentować z licznymi odcieniami i wykończeniami, które oferujemy. Teraz, dzięki naszemu nowemu wirtualnemu narzędziu, fani Sally Hansen będą mogli pozwolić sobie na jeszcze więcej „przymiarek” – mówi Jean Denis Mariani, chief digital officer w firmie Coty, która jest właścicielem marki Sally Hansen.

Technologia AgileHand z której skorzystał producent lakierów oferuje doświadczenie rozszerzonej rzeczywistości, w której konsumenci widzą, jak dokładnie dopasowany kolorystycznie lakier wygląda w towarzystwie ich odcienia skóry i na paznokciach w dokładnie takim kształcie jaki mają w rzeczywistości oraz przy zmieniającym się oświetleniu.

Nasze partnerstwo z Perfect Corp. przyspiesza cyfrową podróż Coty i zapewnia najlepsze cyfrowe wrażenia dla miłośników piękna na całym świecie. Nie możemy się doczekać, aby pokazać, co dalej – dodał Jean Denis Mariani.

Pod koniec zeszłego roku firma Coty zawarła strategiczną, wielokanałową umowę z firmą Perfect Corp., obiecując wprowadzanie najlepszych w swojej klasie doświadczeń z rozszerzoną rzeczywistością i sztuczną inteligencją w zestawach narzędzi marketingu cyfrowego swoich marek kosmetycznych.

Wirtualne narzędzie do przymierzania lakierów Sally Hansen jest pierwszym rozwiązaniem technologicznym zastosowanym od czasu nawiązania partnerstwa. W planach są dalsze aktywacje, w tym wirtualne przymiarki, diagnostyka skóry online i personalizacja oparte na danych zebranych cyfrowo dla szerokiego portfolio marek Coty (także zapachowych).

Wirtualne narzędzie do testowania lakierów Sally Hansen będzie bezpłatne i dostępne na dowolnym urządzeniu mobilnym. Najpierw zostanie wdrożone w Stanach Zjednoczonych, a następnie na innych rynkach.

Sally Hansen to amerykańska marka kosmetyczna, założona w 1946 roku.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.11.2024 15:01
Coty zwiększa pulę wykupu obligacji
Coty zwiększyło maksymalny limit wykupu o 50 milionów dolarów w stosunku do wcześniej zapowiedzianej kwoty 250 milionów dolarów.Shutterstock

Coty ogłosiło wstępne wyniki swojej oferty wykupu obligacji, zwiększając maksymalną kwotę do 300 milionów dolarów. Firma przeprowadza wykup obligacji Senior Secured Notes oprocentowanych na 5000 proc. z terminem wykupu w 2026 roku, a zgłoszone kwoty już przekroczyły ustalony limit.

Coty ogłosiło wstępne wyniki oferty wykupu obligacji na łączną kwotę 300 milionów dolarów. Firma zwiększyła maksymalny limit wykupu o 50 milionów dolarów w stosunku do wcześniej zapowiedzianej kwoty 250 milionów dolarów. Oferta obejmuje obligacje Senior Secured Notes oprocentowane na poziomie 5000 proc., z terminem wykupu w 2026 roku. Inwestorzy, którzy chcą szczegółowych informacji, są odsyłani do dokumentu Offer to Purchase z dnia 6 listopada 2024 roku, który reguluje warunki transakcji.

Do 20 listopada 2024 roku, do godziny 17:00 czasu nowojorskiego, posiadacze obligacji zgłosili do wykupu kwotę przekraczającą ustalony limit 300 milionów dolarów. Oznacza to, że Coty będzie przyjmować zgłoszenia na zasadzie proporcjonalnej alokacji, zgodnie z zasadami określonymi w dokumentacji. Prawa do wycofania zgłoszeń wygasły w dniu określonym jako Early Tender Date. Firma zapowiedziała, że ostateczny termin składania zgłoszeń pozostaje bez zmian – upływa on 6 grudnia 2024 roku.

Coty postanowiło nie korzystać z możliwości wcześniejszej realizacji płatności, co oznacza, że płatności za zaakceptowane obligacje zostaną dokonane po dacie zakończenia oferty, obecnie planowanej na 10 grudnia 2024 roku. Firma sfinansuje wykup obligacji z dostępnych środków pieniężnych oraz innych źródeł płynności. Wszystkie zaakceptowane zgłoszenia otrzymają także należne odsetki naliczone do dnia realizacji transakcji, co dodatkowo podkreśla dbałość Coty o przejrzystość i zgodność z zobowiązaniami wobec inwestorów.

Czytaj także: Coty obniża prognozy zysków rocznych z powodu spadku popytu na kosmetyki

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.11.2024 10:31
Kolejny sklep pod szyldem Stara Mydlarnia otwarty
Stara Mydlarnia w Sadyba Best Mall w Warszawiefot. wiadomoscikosmetyczne.pl

Stara Mydlarnia ma nowy firmowy sklep w Białych Błotach. Marka produkująca naturalne kosmetyki sprzedaje je obecnie w blisko 30 stacjonarnych placówkach. Rozwija się głównie poprzez franczyzę.

Stara Mydlarnia jest polską rodzinną firmą produkującą naturalne kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów oraz produkty do aromaterapii. Dysponuje własną produkcją (ponad 3 tys. mkw. na hale produkcyjne) i własnym laboratorium. Firma powstała w 2001 r., jej założycielką jest Sylwia Brzuska. Pierwszy sklep otworzyła na bydgoskiej starówce.

image
Syliwa Brzuska, założycielka firmy Stara Mydlarnia

Obecnie pod szyldem Stara Mydlarnia działa 26 sklepów. Najnowszy został właśnie otwarty w miejscowości Białe Błota, przy ul. Szubińskiej 35. Firma rozwija się głównie poprzez franczyzę oferując w tym systemie swój koncept biznesowy prywatnym przedsiębiorcom

Kosmetyki Stara Mydlarnia są także dostępne w sieciach perfumeryjnych i drogeriach oraz w e-commerce. Firma rozwija eksport i sprzedaje swoje produkty do kilkudziesięciu krajów na terenie Europy i świata, m.in. Australii, Belgii, Czech, Islandii, Japonii, Kuwejtu, Litwy, Łotwy, Norwegii, Rumunii, USA, Wielkiej Brytanii, Węgrzech, Włoch.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
22. listopad 2024 08:17